מחויבות לתוצאות

 

מחקרים מדעיים וניסיון בשטח הוכיחו מעל לכל ספק, את יעילותה של הגישה הכוללנית רב-תחומית בשיפור היכולת הגופנית והמנטאלית של שחקני כדורגל על פני כל גישה אחרת.
עם זאת, מרבית מועדוני הכדורגל בארץ לא מיישמים גישה זו בגלל חוסר ידע מדעי ומקצועי, ניסיון מעשי דל, מחסור בתקציבים, חוסר מוטיבאציה ויחסים "רעועים" עם השחקן.

 

ד"ר בן-ארי פועל כבר למעלה משני עשורים, במסגרת הגישה הכוללנית רב-תחומית, ובמייטב יכולתו האישית והמקצועית מחוייב להביא כל אחד ממשתתפי התוכנית שלו לתוצאות הטובות ביותר (עוד עדויות אישיות בפרק "סיפורים אישיים").

 

עוזי (אבא) ואיליי ארגמן
אני ובני איליי מודים על הסבלנות והזמן שהקדשת לאיליי שתרמו לו באופן דרמטי במובן המקצועי. כמו כן, תרמת לאיליי גם בהרגשה טובה, בבריאות ובתחושת אנרגיה טובה לא רק כשחקן אלא גם כנער מתבגר.

 

אלי (אבא) ואסף מכאני
ד"ר אפרים בן ארי כבעל מקצוע מהשורה הראשונה, התחיל לעבוד עם אסף וזה כלל לא רק בהייבט מקצועי אלא גם בשיחות אישיוות, שיחות מוטיבציה ועידוד. ואכן, לאחר כ-3 חודשים ראינו תוצאות מיקצועיות מדהימות.
עוד אוסיף בנימה אישית שד"ר בן ארי הוא אדם מדהים, איש בעל נתינה ואהבה ואת עבודתו עושה בסבלנות.

 

 

אמנון רז 

בעבר שחקן הפועל רמת-גן. ממיסדי ארגון המאמנים ושנים רבות יו"ר הארגון. מרצה ומדריך מבוקש באירופה. מהמאמנים הבכירים בארץ בתחום קידום שחקנים צעירים. 
כמאמן כדורגל במשך שנים רבות במחלקות הנוער ובנבחרות ישראל הכרתי את ד"ר אפרים בן ארי כאשר היה עדיין שחקן כדורגל מהשורה הראשונה.
לימים, סיים לימודיו בתחום הפיזיולוגיה ותרם לנו מהידע הרב במקצוע לשדרוג השחקן בהרצאות בקורסי המאמניםאותם אני מרכז.
הוכח מעל לכל ספק שהתאמה אישית בנושא הכושר הגופני, תזונה הנכונה תוך בדיקה של היכולות פיזיות מאפשרות התקדמות השחקן ושיפור יכולתו וזאת נוכחתי מתוך עבודתו  היסודית עם שחקנים.

 

 

 

 

 אברהם בכר

בעבר שחקן במכבי ת"א. מאמן נבחרת הנערים של ישראל במשך 12 שנים. כיום מנהל מקצועי מח' הנוער של מועדון הספורט רמת השרון.

בעבודתי עם ד"ר אפרים בן-ארי נוכחתי בשינוי העצום שהביא אפרים בתחום ניהול חיים ספורטיביים ובעיקר הקשר בין משמעת תזונתית ורפואית עם תכנון אימוני הכושר. ד"ר בן-ארי משלב ידע עמוק בפיזיולוגיה של מאמץ, תזונה לספורטאים ושיטות כושר גופני עם ניסיון מעשי עשיר. יש לו קשר אישי חם ונעים עם השחקנים, המאמנים וההורים. ולא פחות חשוב – לאפרים איכפת מהשחקנים שאיתם הוא עובד ואיכפת לו שהם יצליחו!!!

 

אודות


ד"ר א.בן-ארי, פיזיולוגיה של מאמץ

טלפון: 054-4773623